NABÍDKA SLUŽEB
Nabídka služeb

Pokud jste zavítali na tyto stránky, patrně jste se již s naší prací setkali, ale možná o nás nevíte vše, co vědět potřebujete.

Dlouhodobě se věnujeme oblasti odborné literatury. Specializujeme se především na oblast dějin umění a historii, a za dobu existence nakladatelství jsme pracovali pro řadu významných institucí které se v České republice tomuto oboru věnují, jejichž seznam můžete nalézt pod záložkou Reference. To ale neznamená, že bychom se uzavírali ostatním oborům - dlouhodobě například spolupracujeme s Biologickým centrem Akademie věd České republiky. Vedle knižní produkce tiskneme také merkantilní tiskoviny - především produktové katalogy.

Naší výhodou jsou nadstandardní možnosti komunikace, které nabízíme po celou dobu práce na vaší zakázce, takže budete mít o ní přehled a pokud budete chtít, budete moci do práce na ní také aktivně zasahovat. Nebudeme vám vnucovat řešení, které neodpovídá vašim představám, ale pokusíme se s vámi najít společnou řeč. Dobře víme, že většina úloh má více než jedno správné řešení.

Jestliže tvrdíme, že vám nabízíme skutečně komplexní služby v oblasti grafického designu a tisku, znamená to pro nás, že práce pro nás končí až přo předání zakázky. Dohlížíme i na práci, která následuje po odeslání dat do tiskárny. Znamená to sice pro nás mnohdy desítky hodin práce navíc, ale také spokojené klienty. V oblasti ofsetového tisku spolupracujeme s několika špičkovými pracovišti, z nichž volíme v závislosti na typu zakázky a nákladu, protože se pro vás vždy snažíme nalézt nejen technicky dokonalé, ale také finančně nejvýhodnější řešení. Přesto, že jsme nikdy nepatřili mezi programově nejlevnější firmy na trhu, naše ceny bývají více než srovnatelné s konkurencí.

V případě, že máte zájem o zaslání předběžné cenové nabídky, potřebujeme znát následující parametry, abychom ji mohli vytvořit:
Grafická úprava (solitérní, úprava v rámci pravidel ediční řady...)
Typ sazby (hladká, vědecký text s poznámkami pod čarou, katalog...)
Náklad (celkový počet výtisků) 
Výška knižního bloku (v mm)
Šířka knižního bloku (v mm)
Předpokládaný stranový rozsah (tento parametr bývá upřesněn, v závislosti na typu použitého sazebního zrcadla) 
Knižní vazba (V1 = sešitová měkká vazba, V2 = lepená měkká vazba , V3 = Bloková měkká vazba, V4 = šitá měkká vazba, V8 = tuhá knižní vazba)
Barevnost knižního bloku a obálky (černobílý tisk = 1/1, dvoubarevný tisk = 2/2, barevný tisk = 4/4 nebo 5/5 v případě nutnosti přesného dodržení firemní barevnosti)
Papír (nejčastěji používané jsou: ofsetový, křídový lesklý, křídový matný, volumen...)
Zušlechtění obálky nebo přebalu (lamino lesklé, matné, UV lak)